Switch 8 porturi PoE Hikvision DS-3T1310P-SI/HS prezinta 8 × 10/100
1.616 lei TVA Inclus
Doar 1 rămase în stoc
- Îți livrăm produsul oriunde în România direct din stoc
-
Ridici produsul din easyBox-ul preferat
- Plătești în siguranță cu cardul de debit și de credit sau chiar în rate.
- Returnezi produsul în 14 zile de la achiziție.
Switch 8 porturi PoE Hikvision DS-3T1310P-SI/HS prezinta 8 × 10/100 Mbps PoE port,1 × 1 Gbps RJ45 port,1 × 1 Gbps fiber optical port, RJ45 ort,full duplex,MDIMDI-X adaptive, IEEE 802.3,IEEE 802.3ab,IEEE 802.3u,IEEE 802.3z,IEEE 802.3x,MAC Address Table 16 K,Capacity 5.6 Gbps,4 Mbits,Long Range Ports 1 to 8: up to 300 m,Power 30 W,Budget 110 W, LLDP supported for port configuration, global configuration, and neighbour discovery,Shell Metal material, Weight 0.6 kg,Dimensions :197.00 mm × 114.20 mm × 42.20 mm,Operating Temperature -30 °C to 65 °C.
| Stackable | No |
|---|---|
| Power consumption (typical) | 5 W |
| Operating relative humidity (H-H) | 5 – 95% |
| Product colour | Black |
| Storage relative humidity (H-H) | 5 – 95% |
| Storage temperature (T-T) | -40 – 85 °C |
| Weight | 600 g |
| LED indicators | Yes |
| Housing material | Metal |
| Power supply included | Yes |
| Power consumption (max) | 120 W |
| Width | 197 mm |
| Package weight | 12 kg |
| Power over Ethernet (PoE) | Yes |
| Full duplex | Yes |
| VLAN support | Yes |
| Quality of Service (QoS) support | Yes |
| Switch type | Managed |
| Port mirroring | Yes |
| Rack mounting | No |
| Power over Ethernet (PoE) ports quantity | 8 |
| Security algorithms | SNMP |
| Switch layer | L2 |
| Power source | DC |
| Auto MDI/MDI-X | Yes |
| Flow control support | Yes |
| Rate limiting | Yes |
| Operating temperature (T-T) | -30 – 65 °C |
| Depth | 42.2 mm |
| Fiber ports quantity | 1 |
| 10G support | No |
| Broadcast storm control | Yes |
| Multicast support | Yes |
| MAC address table | 16000 entries |
| Basic switching RJ-45 Ethernet ports type | 10 |
| Power over Ethernet (PoE) power per port | 30 W |
| Store-and-forward | Yes |
| Switching capacity | 56 Gbit/s |
| Number of VLANs | 4094 |
| Gigabit Ethernet (copper) ports quantity | 2 |
| Total Power over Ethernet (PoE) budget | 110 W |
| Fast Ethernet (copper) ports quantity | 8 |
| Networking standards | IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3af, IEEE 802.3at, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x, IEEE 802.3z |
| Porturi RJ 45 | 5-10 |
| Viteza transfer | Gigabit |
| Porturi SFP | N/A |
| Montare in rack | Nu |
| International Protection (IP) code | IP40 |
| Height | 114.2 mm |
| Forwarding rate | 4.16 Mpps |
| Input voltage | 48 DC |
| Management | Da |
| PoE | Da |
| Producator | HIKVISION |
| Garantie | 36 |
Numai clienții autentificați, care au cumpărat acest produs, pot să scrie o recenzie.
Iti livram produsele acasa la birou
Companiile de curerat cu care colaboram iti vor livra acest produs acasa sau la birou(pana la usa sau la poarta). Pentru livrare la domiciliu curierul iti va trimite un SMS in care apare intervalul orar cand se va efectua livrarea. Poti reprograma livrarea cu link-ul din SMS pentru FAN curier și Cargus sau din aplicatie pentru Sameday.
Retur
Pentru a returna produsul, va trebui să urmezi procedura și să completezi formularul din pagina de retur.
Produse similare
"8-Port 10/100Mbps + 3-Port Gigabit Desktop Switch with 8-Port PoE+
In stoc
"JetStream™ 16-Port Gigabit Smart Switch with 2 Gigabit SFP Slots
In stoc
"JetStream™ 24-Port SFP L2+ Managed Switch with 4 10GE SFP+
In stoc

Recenzii
There are no reviews yet