Apple 11-inch iPad Air (M3) Cellular 512GB - Starlight
6.816,99 lei Prețul inițial a fost: 6.816,99 lei.5.567,98 leiPrețul curent este: 5.567,98 lei. TVA Inclus
Apple 11-inch iPad Air (M3) Cellular 512GB - Blue
6.816,99 lei Prețul inițial a fost: 6.816,99 lei.5.565,00 leiPrețul curent este: 5.565,00 lei. TVA Inclus
Apple 11-inch iPad (A16) Wi-Fi 128GB – Blue (2025)
2.326,00 lei Prețul inițial a fost: 2.326,00 lei.2.208,00 leiPrețul curent este: 2.208,00 lei. TVA Inclus
În stoc
Producător: APPLE
Garanție: 12 luni
SKU:
MD4A4HC/A
Categorie: Tablete
- Îți livrăm produsul oriunde în România direct din stoc
-
Ridici produsul din easyBox-ul preferat
- Plătești în siguranță cu cardul de debit și de credit sau chiar în rate.
- Returnezi produsul în 14 zile de la achiziție.
Descriere
Apple 11-inch iPad (A16) Wi-Fi 128GB – Blue (2025)
Informații suplimentare
| Operating relative humidity (H-H) | 5 – 95% |
|---|---|
| Depth | 7 mm |
| Housing material | Aluminium |
| Card reader integrated | No |
| Number of built-in speakers | 2 |
| Fingerprint reader | Yes |
| Cables included | USB Type-C |
| Product colour | Blue |
| Operating temperature (T-T) | 0 – 35 °C |
| Mac compatibility | Yes |
| LED backlight | Yes |
| Display brightness | 500 cd/m² |
| Processor manufacturer | Apple |
| Coprocessor model | Neural Engine |
| Coprocessor cores | 16 |
| Front camera | Yes |
| Mobile network connection | No |
| Top Wi-Fi standard | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| BLUETOOTH | Yes |
| Ambient light sensor | Yes |
| Battery technology | Lithium Polymer (LiPo) |
| Operating altitude | 0 – 3000 m |
| Panel type | IPS |
| Number of microphones | 2 |
| USB Type-C DisplayPort Alternate Mode | Yes |
| High Dynamic Range (HDR) supported | Yes |
| Doesn't contain | Arsenic, Beryllium, Mercury, PVC/BFR |
| Accelerometer | Yes |
| Gyroscope | Yes |
| Display technology marketing name | Liquid Retina |
| Mobile network generation | Not supported |
| Bluetooth version | 5.3 |
| Wi-Fi standards | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Processor cores | 5 |
| Sustainability certificates | ENERGY STAR |
| Audio formats supported | AAC, ALAC, FLAC, MP3 |
| Electronic compass | Yes |
| USB 2.0 ports quantity | |
| Conectivitate | Fara SIM |
| Sistem de operare | iPadOS |
| Memorie RAM | 8 GB |
| Tip procesor tableta | Apple |
| Camera principala | Da |
| Camera fata | Da |
| Pixel density | 264 ppi |
| Rounded display corners | Yes |
| Oleophobic coating | Yes |
| Fingerprint resistant | Yes |
| Coprocessor | Yes |
| Storage media | Flash |
| Graphics card family | Apple |
| Rear camera resolution (numeric) | 12 MP |
| Rear camera aperture number | 1.8 |
| Rear camera lens elements | 5-element lens |
| Digital zoom | 5x |
| Auto focus | Yes |
| Panorama | Yes |
| Time lapse mode | Yes |
| Image stabilizer | Yes |
| Cinematic video stabilization | Yes |
| Video recording | Yes |
| Video recording modes | 720p, 1080p, 2160p |
| Video capturing speed | 240 fps |
| Video stabilizer | Yes |
| Front camera resolution (numeric) | 12 MP |
| Front camera aperture number | 2.4 |
| Screen flash | Yes |
| Geotagging | Yes |
| Burst mode | Yes |
| Camera image formats supported | HEIF, JPEG |
| AirPlay | Yes |
| Near Field Communication (NFC) | No |
| SIM card type | No |
| Form factor | Slate |
| Device type | Mobile tablet |
| GPS (satellite) | No |
| iBeacon | Yes |
| Wi-Fi positioning | Yes |
| Barometer | Yes |
| Platform | iPadOS |
| Virtual assistant | Apple Siri |
| Battery included | Yes |
| Browsing time (Wi-Fi) | 10 h |
| Storage temperature (T-T) | -20 – 45 °C |
| Voice call | Yes |
| Video call | Yes |
| Position location | Yes |
| Rezolutie | 2K |
| Display resolution | 2360 x 1640 pixels |
| Rear camera type | Single camera |
| Touchscreen type | Capacitive |
| Processor family | Apple |
| Maximum video resolution | 3840 x 2160 pixels |
| Graphics card cores | 4 |
| Image formats supported | GIF, JPG, TIFF |
| Archive formats supported | Zip |
| Width | 179.5 mm |
| Height | 248.6 mm |
| Weight | 477 g |
| Touch technology | Multi-touch |
| USB 2.0 Type-C ports quantity | 1 |
| Memorie interna | 128 GB |
| Internal storage capacity | 128 GB |
| Display diagonal | 27.9 cm (11) |
| Camera video formats supported | H.264, HEVC |
| Battery-Capacity | 28.93 Wh |
| Dolby technologies | Dolby Atmos, Dolby Digital, Dolby Digital Plus |
| Mini-USB 2.0 ports quantity | |
| Micro-USB 2.0 ports quantity | |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A ports quantity | |
| Mini-USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) ports quantity | |
| Micro-USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) ports quantity | |
| USB4 Gen 3x2 ports quantity | |
| Diagonala tableta | 8.1 – 10 inch |
| USB Power Delivery (USB PD) | Yes |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C ports quantity | |
| AC adapter included | No |
| Energy efficiency scale | A to G |
| Number of external displays supported | 1 |
| Video mirroring | Yes |
| Lens correction | Yes |
| Playback zoom | Yes |
| Camera High Dynamic Range (HDR) mode | Yes |
| Operating system installed | iPadOS 18 |
| Slow motion mode | Yes |
| Document formats supported | DOC, DOCX, HTM, HTML, ICS, Key, Numbers, PDF, PPT, PPTX, Pages, RTF, TXT, USDZ, VCF, XLS, XLSX |
| Processor model | A16 |
| USB Type-C charging port | Yes |
| International Protection (IP) code | IP42 |
| USB Type-C required charging power (min) | 15 W |
| Repairability class | C |
| Battery endurance per cycle | 4020 min |
| Battery endurance in cycles | 1000 |
| Energy efficiency class | G |
| Repeated free fall reliability class | E |
| Tehnologie ecran | Retina |
| Model procesor | A16 |
| High Dynamic Range (HDR) technology | Dolby Vision, High Dynamic Range 10 (HDR10), Smart HDR 4 |
| Slow motion rate | 1080p at 120 fps or 240 fps |
| Center Stage | Yes |
| Brand specific technologies | True Tone |
| Producator | APPLE |
| Garantie | 12 |
Recenzii (0)
Numai clienții autentificați, care au cumpărat acest produs, pot să scrie o recenzie.
Livrare și retur
Iti livram produsele acasa la birou
Companiile de curerat cu care colaboram iti vor livra acest produs acasa sau la birou(pana la usa sau la poarta). Pentru livrare la domiciliu curierul iti va trimite un SMS in care apare intervalul orar cand se va efectua livrarea. Poti reprograma livrarea cu link-ul din SMS pentru FAN curier și Cargus sau din aplicatie pentru Sameday.
Retur
Pentru a returna produsul, va trebui să urmezi procedura și să completezi formularul din pagina de retur.
Produse similare
Apple 11-inch iPad Pro (M4) Cellular 1TB with Nano-texture Glass
In stoc
Apple 11-inch iPad Pro (M4) Cellular 2TB with Standard glass
In stoc
Apple 11-inch iPad Pro (M4) WiFi 2TB with Standard glass
In stoc
Apple iPad mini (A17 Pro) Cellular 128GB – Starlight
In stoc
Apple iPad mini (A17 Pro) Cellular 256GB – Purple
In stoc
Tableta Lenovo Tab TB311FU, 10.1" WUXGA (1920×1200) TFT LCD (IPS)
In stoc

Recenzii
There are no reviews yet