Tastatura Gaming CORSAIR K65 PLUS WIRELESS RGB 75% Mecanica
1.161 lei Prețul inițial a fost: 1.161 lei.857 leiPrețul curent este: 857 lei. TVA Inclus
Tastatura mecanica CORSAIR K70 RGB CORE Mechanical Gaming Keyboard, Backlit
727 lei Prețul inițial a fost: 727 lei.489 leiPrețul curent este: 489 lei. TVA Inclus
Tastatura Gaming Corsair K55 CORE Backlit Zoned RGB LED, Rubberdome
364 lei Prețul inițial a fost: 364 lei.269 leiPrețul curent este: 269 lei. TVA Inclus
În stoc
Producător: CORSAIR
Garanție: 24 luni
SKU:
CH-9226C65-NA
Categorie: Tastaturi
- Îți livrăm produsul oriunde în România direct din stoc
-
Ridici produsul din easyBox-ul preferat
- Plătești în siguranță cu cardul de debit și de credit sau chiar în rate.
- Returnezi produsul în 14 zile de la achiziție.
Descriere
Tastatura Gaming Corsair K55 CORE Backlit Zoned RGB LED, Rubberdome
Informații suplimentare
| Gaming | Da |
|---|---|
| Wireless | Nu |
| Iluminare | Da |
| Connectivity technology | Wired |
| Backlight | Yes |
| Windows operating systems supported | Windows 10 |
| USB connector type | USB Type-A |
| Power source type | USB |
| Numeric keypad | Yes |
| USB 2.0 ports quantity | 1 |
| Mouse included | No |
| Keyboard language | US English |
| Keyboard layout | QWERTY |
| Mac operating systems supported | Mac OS X 10.15 Catalina |
| Recommended usage | Gaming |
| Backlight colour | Multi |
| Number of products included | 1 pc(s) |
| Programmable hot keys | Yes |
| Tehnologie | Cu fir |
| Interfata | USB |
| Tastatură mecanică | Da |
| Tasta numerice | Da |
| Culoare | Negru |
| Built-in memory | Yes |
| Polling rate | 1000 Hz |
| Pointing device | No |
| Keyboard form factor | Full-size (100%) |
| Windows keys | Yes |
| Keyboard style | Straight |
| Wrist rest | No |
| Backlight type | RGB LED |
| Keyboard key switch | Mechanical |
| Multimedia keys | Yes |
| Adjustable keyboard height | Yes |
| Device interface | USB |
| Rollover | 12-key rollover |
| Protection features | Spill resistant |
| Keyboard number of keys | 110 |
| Keyboard keys operating life | 16.8 million characters |
| Spill-resistant up to | 300 ml |
| Keyboard weight | 1.17 kg |
| Producator | CORSAIR |
| Garantie | 24 |
Recenzii (0)
Numai clienții autentificați, care au cumpărat acest produs, pot să scrie o recenzie.
Livrare și retur
Iti livram produsele acasa la birou
Companiile de curerat cu care colaboram iti vor livra acest produs acasa sau la birou(pana la usa sau la poarta). Pentru livrare la domiciliu curierul iti va trimite un SMS in care apare intervalul orar cand se va efectua livrarea. Poti reprograma livrarea cu link-ul din SMS pentru FAN curier și Cargus sau din aplicatie pentru Sameday.
Retur
Pentru a returna produsul, va trebui să urmezi procedura și să completezi formularul din pagina de retur.
Produse similare
Tastatura Dell Keyboard Multimedia KB216 RO, Wired, neagra
In stoc
Tastatura Genius KB-117, USB, neagra
In stoc
Tastatura Genius SlimStar 126, cu fir, neagra
In stoc
Tastatura Serioux 9400USB, cu fir, US layout, neagra, 104 taste,
In stoc
Tastatura Trust Wireless, numar taste 85, alb
In stoc

Recenzii
There are no reviews yet