Toner Lexmark C2320C0, cyan, 1k, Return programme C2325dw / C2425dw
394 lei TVA Inclus
Toner Lexmark B282000, black , 7.5k, Return programme B2865dw /
1.060 lei TVA Inclus
Toner Lexmark B282H00, black , 15k, Return programme B2865dw /
1.242 lei TVA Inclus
În stoc
Producător: LEXMARK
SKU:
B282H00
Categorie: Tonere
- Îți livrăm produsul oriunde în România direct din stoc
-
Ridici produsul din easyBox-ul preferat
- Plătești în siguranță cu cardul de debit și de credit sau chiar în rate.
- Returnezi produsul în 14 zile de la achiziție.
Descriere
Toner Lexmark B282H00, black , 15k, Return programme B2865dw / MB2770adhwe
Informații suplimentare
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
|---|---|
| Product colour | Black |
| Package weight | 1.7 kg |
| Package width | 495 mm |
| Package depth | 158 mm |
| Country of origin | China, Mexico |
| Printing colours | Black |
| Harmonized System (HS) code | 84439990 |
| Cartridge capacity | High (XL) Yield |
| Print technology | Laser printing |
| Brand compatibility | Lexmark |
| Package height | 198 mm |
| Compatibility | B2865dw, MB2770adhwe |
| Black toner page yield | 15000 pages |
| OEM code | B282H00 |
| Culoare toner | Black |
| Capacitate toner | 10.001- 20.000 pgs |
| Producator | LEXMARK |
| Garantie |
Recenzii (0)
Numai clienții autentificați, care au cumpărat acest produs, pot să scrie o recenzie.
Livrare și retur
Iti livram produsele acasa la birou
Companiile de curerat cu care colaboram iti vor livra acest produs acasa sau la birou(pana la usa sau la poarta). Pentru livrare la domiciliu curierul iti va trimite un SMS in care apare intervalul orar cand se va efectua livrarea. Poti reprograma livrarea cu link-ul din SMS pentru FAN curier și Cargus sau din aplicatie pentru Sameday.
Retur
Pentru a returna produsul, va trebui să urmezi procedura și să completezi formularul din pagina de retur.
Produse similare
Toner Lexmark 55B200E, black, 3k pagini, Compatibl cu MS431, MX432,
In stoc
Toner Lexmark 78C2XY0 yellow, 5k ,compatibil cu CX622ade, CX625ade,CS421dn, CS521dn,
In stoc

Recenzii
There are no reviews yet