Toner Lexmark 78C20C0 cyan, 1.4k ,compatibil cu CX625, CS/CX 421/521,
466 lei TVA Inclus
LED TV DIAMANT 40HL4300F/C, 40" D-LED, Full HD (1080p) Very
1.055 lei TVA Inclus
Toner Lexmark C242XK0, black, 6k, Return programme C2425dw / C2535dw
787 lei TVA Inclus
Doar 1 rămase în stoc
Producător: LEXMARK
SKU:
C242XK0
Categorie: Tonere
- Îți livrăm produsul oriunde în România direct din stoc
-
Ridici produsul din easyBox-ul preferat
- Plătești în siguranță cu cardul de debit și de credit sau chiar în rate.
- Returnezi produsul în 14 zile de la achiziție.
Descriere
Toner Lexmark C242XK0, black, 6k, Return programme C2425dw / C2535dw / MC2425adw / MC2535adwe / MC2640adwe
Informații suplimentare
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
|---|---|
| Package type | Box |
| Package width | 141 mm |
| Package depth | 102 mm |
| Package height | 72 mm |
| Package weight | 270 g |
| Printing colours | Black |
| Harmonized System (HS) code | 84439990 |
| Print technology | Laser printing |
| Brand compatibility | Lexmark |
| Compatibility | MC2640adwe C2535dw C2425dw MC2425adw MC2535adwe |
| Black toner page yield | 6000 pages |
| Country of origin | China, Mexico, European Union |
| Culoare toner | Black |
| Capacitate toner | 5001-10.000 pgs |
| Producator | LEXMARK |
| Garantie |
Recenzii (0)
Numai clienții autentificați, care au cumpărat acest produs, pot să scrie o recenzie.
Livrare și retur
Iti livram produsele acasa la birou
Companiile de curerat cu care colaboram iti vor livra acest produs acasa sau la birou(pana la usa sau la poarta). Pentru livrare la domiciliu curierul iti va trimite un SMS in care apare intervalul orar cand se va efectua livrarea. Poti reprograma livrarea cu link-ul din SMS pentru FAN curier și Cargus sau din aplicatie pentru Sameday.
Retur
Pentru a returna produsul, va trebui să urmezi procedura și să completezi formularul din pagina de retur.
Produse similare
Toner Lexmark 55B200E, black, 3k pagini, Compatibl cu MS431, MX432,
In stoc
Toner Lexmark 78C2XC0 cyan, 5k ,compatibil cu CX622ade, CX625ade,CS421dn, CS521dn,
In stoc
Toner Lexmark 78C2XY0 yellow, 5k ,compatibil cu CX622ade, CX625ade,CS421dn, CS521dn,
In stoc

Recenzii
There are no reviews yet