Toner Xerox 006R04645 cyan 16000 pagini pentru VersaLink C625
1.602 lei TVA Inclus
Toner Xerox 006R04623 yellow 6000 pagini pentru VersaLink C620/C625
984 lei TVA Inclus
Toner Xerox 006R04644 negru 25000 pagini pentru VersaLink C625
1.385 lei TVA Inclus
Doar 2 rămase în stoc
Producător: XEROX
Garanție: 12 luni
SKU:
006R04644
Categorie: Tonere
- Îți livrăm produsul oriunde în România direct din stoc
-
Ridici produsul din easyBox-ul preferat
- Plătești în siguranță cu cardul de debit și de credit sau chiar în rate.
- Returnezi produsul în 14 zile de la achiziție.
Descriere
Toner Xerox 006R04644 negru 25000 pagini pentru VersaLink C625
Informații suplimentare
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
|---|---|
| Package type | Box |
| Product colour | Black |
| Package height | 120 mm |
| Package depth | 95 mm |
| Package width | 185 mm |
| Printing colours | Black |
| Supply type | Single pack |
| Cartridge capacity | High (L) Yield |
| Brand compatibility | Xerox |
| Compatibility | VersaLink C625 |
| Black toner cartridges quantity | 1 |
| Black toner page yield | 25000 pages |
| Colour toner page yield | 0 pages |
| Culoare toner | Black |
| Capacitate toner | peste 20.001 pgs |
| Package weight | 680 g |
| Producator | XEROX |
| Garantie | 12 |
Recenzii (0)
Numai clienții autentificați, care au cumpărat acest produs, pot să scrie o recenzie.
Livrare și retur
Iti livram produsele acasa la birou
Companiile de curerat cu care colaboram iti vor livra acest produs acasa sau la birou(pana la usa sau la poarta). Pentru livrare la domiciliu curierul iti va trimite un SMS in care apare intervalul orar cand se va efectua livrarea. Poti reprograma livrarea cu link-ul din SMS pentru FAN curier și Cargus sau din aplicatie pentru Sameday.
Retur
Pentru a returna produsul, va trebui să urmezi procedura și să completezi formularul din pagina de retur.

Recenzii
There are no reviews yet