Toner Xerox 106R02782, black, 6 k, Phaser 3052,3260, WorkCentre3215,3225
701 lei TVA Inclus
Toner Xerox 113R00668, black, 30 k, Phaser 5500
1.067 lei TVA Inclus
Toner Xerox 106R02778, black, 3 k, Phaser 3052,3260, WorkCentre3215,3225
413 lei TVA Inclus
Doar 2 rămase în stoc
Producător: XEROX
SKU:
106R02778
Categorie: Tonere
- Îți livrăm produsul oriunde în România direct din stoc
-
Ridici produsul din easyBox-ul preferat
- Plătești în siguranță cu cardul de debit și de credit sau chiar în rate.
- Returnezi produsul în 14 zile de la achiziție.
Descriere
Toner Xerox 106R02778, black, 3 k, Phaser 3052,3260, WorkCentre3215,3225
Informații suplimentare
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
|---|---|
| Package type | Box |
| Product colour | Black |
| Height | 95 mm |
| Width | 171 mm |
| Printing colours | Black |
| Harmonized System (HS) code | 84439990 |
| Brand compatibility | Xerox |
| Black toner page yield | 3000 pages |
| Compatibility | Phaser 3052/3260 WorkCentre 3215/3225 |
| Weight | 725 g |
| Culoare toner | Black |
| Capacitate toner | sub 5.000pgs |
| Depth | 34.2 mm |
| Producator | XEROX |
| Garantie |
Recenzii (0)
Numai clienții autentificați, care au cumpărat acest produs, pot să scrie o recenzie.
Livrare și retur
Iti livram produsele acasa la birou
Companiile de curerat cu care colaboram iti vor livra acest produs acasa sau la birou(pana la usa sau la poarta). Pentru livrare la domiciliu curierul iti va trimite un SMS in care apare intervalul orar cand se va efectua livrarea. Poti reprograma livrarea cu link-ul din SMS pentru FAN curier și Cargus sau din aplicatie pentru Sameday.
Retur
Pentru a returna produsul, va trebui să urmezi procedura și să completezi formularul din pagina de retur.
Produse similare
Toner Lexmark 78C2XC0 cyan, 5k ,compatibil cu CX622ade, CX625ade,CS421dn, CS521dn,
In stoc
Toner Lexmark 78C2XK0 black, 8.5k ,compatibil cu CX622ade, CX625ade,CS421dn, CS521dn,
In stoc
Toner Lexmark 78C2XM0 magenta, 5k ,compatibil cu CX622ade, CX625ade,CS421dn, CS521dn,
In stoc

Recenzii
There are no reviews yet