UPS nJoy Balder 1500, 1500VA/ 1500W, On-line, LCD Display, Montare
2.864 lei Prețul inițial a fost: 2.864 lei.2.311 leiPrețul curent este: 2.311 lei. TVA Inclus
Doar 2 rămase în stoc
- Îți livrăm produsul oriunde în România direct din stoc
-
Ridici produsul din easyBox-ul preferat
- Plătești în siguranță cu cardul de debit și de credit sau chiar în rate.
- Returnezi produsul în 14 zile de la achiziție.
UPS nJoy Balder 1500, 1500VA/ 1500W, On-line, LCD Display, Montare Rack/Tower, 8 Prize IEC 13, Dubla conversie, Plaja larga de tensiuni acceptate, Eficienta impresionanta de pana la 96%, Frecventa: 40Hz ~ 70 Hz, Dimensiuni: 410 x 438 x 88 mm, Greutate: 15.5 kg
| USB-Port | Yes |
|---|---|
| Product colour | Black |
| LED indicators | Yes |
| Operating temperature (T-T) | 0 – 40 °C |
| Master (outer) case height | 180 mm |
| Height | 88 mm |
| Battery recharge time | 3 h |
| Products per master (outer) case | 1 pc(s) |
| Response time | 4 ms |
| RS-232 ports | 1 |
| Display type | LCD |
| Operating relative humidity (H-H) | 0 – 95% |
| Control type | Buttons |
| Certification | CE, RoHS |
| Surge protection | Yes |
| Depth | 410 mm |
| Master (outer) case width | 500 mm |
| Tip UPS | Online |
| Capacitate putere UPS | 1500W |
| Capacitate Rack | 2U |
| Ecran LCD | Da |
| Port USB | Da |
| Output power capacity | 1.5 kVA |
| Number of input phases | 1 |
| AC outlet types | C13 coupler |
| Power plug | C14 coupler |
| Input operation voltage (max) | 300 V |
| Hot-swap battery | Yes |
| Cold start | Yes |
| Output operation voltage (max) | 240 V |
| Emergency Power Off (EPO) | Yes |
| AC outlets quantity | 8 AC outlet(s) |
| Form factor | Rackmount/Tower |
| Rack capacity | 2U |
| Auto-restart | Yes |
| UPS topology | Double-conversion (Online) |
| Input frequency | 40 – 70 Hz |
| Crest factor | 3:1 |
| Waveform | Pure sine |
| Output operation voltage (min) | 200 V |
| Noise level | 50 dB |
| Input operation voltage (min) | 110 V |
| Output frequency | 47/53 Hz |
| Surge energy rating | 624 J |
| Power factor | 0.99 |
| Output voltage Total Harmonic Distortion (THD) | 4% |
| Input current Total Harmonic Distortion (THD) | 5% |
| Power protection features | Overcharge, Overdischarge, Overheating, Overload |
| Modem (RJ-11) ports | 2 |
| Number of batteries supported | 3 |
| Width | 438 mm |
| Master (outer) case length | 560 mm |
| Output power | 1500 W |
| Typical backup time at full load | 3 min |
| Typical backup time at half load | 11 min |
| Weight | 15.5 kg |
| Master (outer) case net weight | 15.5 kg |
| Master (outer) case gross weight | 17.5 kg |
| Producator | NJOY |
| Garantie | 36 |
Numai clienții autentificați, care au cumpărat acest produs, pot să scrie o recenzie.
Iti livram produsele acasa la birou
Companiile de curerat cu care colaboram iti vor livra acest produs acasa sau la birou(pana la usa sau la poarta). Pentru livrare la domiciliu curierul iti va trimite un SMS in care apare intervalul orar cand se va efectua livrarea. Poti reprograma livrarea cu link-ul din SMS pentru FAN curier și Cargus sau din aplicatie pentru Sameday.
Retur
Pentru a returna produsul, va trebui să urmezi procedura și să completezi formularul din pagina de retur.
Produse similare
APC Back-UPS 1600VA, 230V, AVR, Schuko S
In stoc
APC Back-UPS 750VA, 230V, AVR
In stoc
APC Back-UPS 750VA, 230V, AVR, Schuko Sockets
In stoc
APC Easy UPS BVX 700VA, 230V, AVR,Schuko Sockets
In stoc
UPS APC EASY UPS BV 1000VA, AVR, Schuko Outlet, 230V
In stoc
UPS APC Smart-UPS SMT line-interactive cu Smart Conect / sinusoidala
In stoc

Recenzii
There are no reviews yet