UPS nJoy Balder 3000, 3000VA/ 3000W, On-line, LCD Display, Montare
4.412 lei Prețul inițial a fost: 4.412 lei.2.989 leiPrețul curent este: 2.989 lei. TVA Inclus
În stoc
- Îți livrăm produsul oriunde în România direct din stoc
-
Ridici produsul din easyBox-ul preferat
- Plătești în siguranță cu cardul de debit și de credit sau chiar în rate.
- Returnezi produsul în 14 zile de la achiziție.
UPS nJoy Balder 3000, 3000VA/ 3000W, On-line, LCD Display, Montare Rack/Tower, 8 Prize IEC 13 1x IEC C19, Dubla conversie, Plaja larga de tensiuni acceptate, Eficienta impresionanta de pana la 96%, Frecventa: 40Hz ~ 70 Hz, Dimensiuni: 630 x 438 x 88 mm, Greutate: 27.5 kg
| USB-Port | Yes |
|---|---|
| Product colour | Black |
| Master (outer) case height | 200 mm |
| LED indicators | Yes |
| Operating temperature (T-T) | 0 – 40 °C |
| Height | 88 mm |
| Battery recharge time | 3 h |
| Products per master (outer) case | 1 pc(s) |
| Response time | 4 ms |
| RS-232 ports | 1 |
| Capacitate putere UPS | 3000W |
| Display type | LCD |
| Operating relative humidity (H-H) | 0 – 95% |
| Control type | Buttons |
| Certification | CE, RoHS |
| Surge protection | Yes |
| Tip UPS | Online |
| Capacitate Rack | 2U |
| Ecran LCD | Da |
| Port USB | Da |
| Number of input phases | 1 |
| Input operation voltage (max) | 300 V |
| Hot-swap battery | Yes |
| Cold start | Yes |
| Storage temperature (T-T) | -15 – 45 °C |
| Output operation voltage (max) | 240 V |
| Emergency Power Off (EPO) | Yes |
| AC outlet types | C13 coupler, C19 coupler |
| Power plug | C20 coupler |
| Form factor | Rackmount/Tower |
| Rack capacity | 2U |
| Output power capacity | 3 kVA |
| Auto-restart | Yes |
| AC outlets quantity | 9 AC outlet(s) |
| UPS topology | Double-conversion (Online) |
| Input frequency | 40 – 70 Hz |
| Crest factor | 3:1 |
| Waveform | Pure sine |
| Number of batteries supported | 6 |
| Output operation voltage (min) | 200 V |
| Noise level | 50 dB |
| Input operation voltage (min) | 110 V |
| Output frequency | 47/53 Hz |
| Surge energy rating | 624 J |
| Power factor | 0.99 |
| Output voltage Total Harmonic Distortion (THD) | 4% |
| Input current Total Harmonic Distortion (THD) | 5% |
| Power protection features | Overcharge, Overdischarge, Overheating, Overload |
| Modem (RJ-11) ports | 2 |
| Width | 438 mm |
| Master (outer) case width | 565 mm |
| Master (outer) case length | 700 mm |
| Typical backup time at full load | 3 min |
| Typical backup time at half load | 11 min |
| Output power | 3000 W |
| Depth | 630 mm |
| Weight | 27.5 kg |
| Master (outer) case net weight | 27.5 kg |
| Master (outer) case gross weight | 29.5 kg |
| Producator | NJOY |
| Garantie | 36 |
Numai clienții autentificați, care au cumpărat acest produs, pot să scrie o recenzie.
Iti livram produsele acasa la birou
Companiile de curerat cu care colaboram iti vor livra acest produs acasa sau la birou(pana la usa sau la poarta). Pentru livrare la domiciliu curierul iti va trimite un SMS in care apare intervalul orar cand se va efectua livrarea. Poti reprograma livrarea cu link-ul din SMS pentru FAN curier și Cargus sau din aplicatie pentru Sameday.
Retur
Pentru a returna produsul, va trebui să urmezi procedura și să completezi formularul din pagina de retur.
Produse similare
APC Back-UPS 1200VA, 230V, AVR, Schuko S
In stoc
UPS APC Back-UPS 650VA, 230V, 1 USB charging ,3 ani
In stoc
UPS APC Back-UPS 850VA, 230V, 1 USB charging ,3 ani
In stoc
UPS APC EASY UPS BV 500VA, AVR, Schuko Outle,4) Schuko
In stoc
UPS APC Smart-UPS SMT line-interactive / sinusoidala 2200VA / 1980W
In stoc
UPS APC Smart-UPS SMT line-interactive / sinusoidala 750VA / 500W
In stoc

Recenzii
There are no reviews yet