UPS nJoy Cadu 2000, 2000VA/1200W, Afisaj LCD cu ecran tactil,
882 lei Prețul inițial a fost: 882 lei.598 leiPrețul curent este: 598 lei. TVA Inclus
În stoc
- Îți livrăm produsul oriunde în România direct din stoc
-
Ridici produsul din easyBox-ul preferat
- Plătești în siguranță cu cardul de debit și de credit sau chiar în rate.
- Returnezi produsul în 14 zile de la achiziție.
UPS nJoy Cadu 2000, 2000VA/1200W, Afisaj LCD cu ecran tactil, 2 x prize Schuko protejate si conectate la baterie, 1 x RJ11/RJ45 de 1Gb/s protejata, Posibilitatea de monitorizare si control prin USB, LAN si internet, port de comunicare USB, rata de eficienta pana la 90% Caracteristici Ecran LCD AVR Auto-Restart Iesire sinusoidala simulata Incarcare Off-mode Functie Cold Start Program de management inclus (ViewPower)
| USB-Port | Yes |
|---|---|
| Package type | Box |
| Product colour | Black |
| Compliance certificates | CE, RoHS |
| LED indicators | Yes |
| Operating temperature (T-T) | 0 – 40 °C |
| Cooling type | Active |
| Package width | 236 mm |
| Operating relative humidity (H-H) | 0 – 90% |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports | 1 |
| Battery recharge time | 3 h |
| USB 2.0 ports quantity | 1 |
| Products per master (outer) case | 1 pc(s) |
| Capacitate putere UPS | 1200W |
| Batteries included | Yes |
| Cabling technology | 10/100/1000Base-T(X) |
| Response time | 6 ms |
| Package weight | 13.2 kg |
| Package height | 297 mm |
| Display type | LCD |
| Number of batteries supported | 2 |
| Master (outer) case length | 496 mm |
| Height | 205 mm |
| Power plug | Type F |
| Surge protection | Yes |
| Tip UPS | Line Interactive |
| Capacitate Rack | None |
| Ecran LCD | Da |
| Port USB | Da |
| UPS topology | Line-Interactive |
| Input operation voltage (max) | 280 V |
| Output frequency | 50/60 Hz |
| Number of input phases | 1 |
| Number of output phases | 1 |
| Output power factor | 0.6 |
| USB port type | USB Type-B |
| Built-in fan | Yes |
| Depth | 390 mm |
| Waveform | Sine |
| Noise level | 45 dB |
| AC outlet types | Type F |
| Cold start | Yes |
| Automatic Voltage Regulation (AVR) | Yes |
| Auto-restart | Yes |
| Modem (RJ-11) ports | 1 |
| Output operation voltage (max) | 230 V |
| Output voltage regulation | -10 – 10% |
| Input operation voltage (min) | 176 V |
| Surge energy rating | 475 J |
| Surge protection features | Network, Telephone |
| Power protection features | Battery discharge, Over voltage, Overcharge, Under voltage |
| AC outlets quantity | 4 AC outlet(s) |
| Width | 146 mm |
| Output power capacity | 2 kVA |
| Output power | 1200 W |
| Weight | 11.8 kg |
| Replacement battery cartridge | GP09122F |
| Master (outer) case width | 236 mm |
| Master (outer) case gross weight | 13.2 kg |
| Form factor | N/A |
| Typical backup time at half load | 3.73 min |
| Package depth | 496 mm |
| Master (outer) case net weight | 11.8 kg |
| Master (outer) case height | 297 mm |
| Producator | NJOY |
| Garantie | 36 |
Numai clienții autentificați, care au cumpărat acest produs, pot să scrie o recenzie.
Iti livram produsele acasa la birou
Companiile de curerat cu care colaboram iti vor livra acest produs acasa sau la birou(pana la usa sau la poarta). Pentru livrare la domiciliu curierul iti va trimite un SMS in care apare intervalul orar cand se va efectua livrarea. Poti reprograma livrarea cu link-ul din SMS pentru FAN curier și Cargus sau din aplicatie pentru Sameday.
Retur
Pentru a returna produsul, va trebui să urmezi procedura și să completezi formularul din pagina de retur.
Produse similare
APC Back-UPS 750VA, 230V, AVR, Schuko Sockets
In stoc
UPS APC BV800I-GR 800 VA Schuko Line-interactive
In stoc
UPS APC EASY UPS BV 1000VA, AVR, Schuko Outlet, 230V
In stoc
UPS APC EASY UPS BV 650VA, AVR, Schuko Outlet, 230V
In stoc
UPS APC Smart-UPS SMT line-interactive / sinusoidala 2200VA / 1980W
In stoc
UPS APC Smart-UPS SMT line-interactive cu Smart Conect / sinusoidala
In stoc

Recenzii
There are no reviews yet