UPS nJoy Echo Pro 1000, 1000 VA/800 W, On-line, LED
1.132 lei Prețul inițial a fost: 1.132 lei.871 leiPrețul curent este: 871 lei. TVA Inclus
În stoc
- Îți livrăm produsul oriunde în România direct din stoc
-
Ridici produsul din easyBox-ul preferat
- Plătești în siguranță cu cardul de debit și de credit sau chiar în rate.
- Returnezi produsul în 14 zile de la achiziție.
UPS nJoy Echo Pro 1000, 1000 VA/800 W, On-line, LED, 3 prize Schuko cu protectiem zgomot sub 40db, Baterie 2 x GP07122L Caracteristici Dubla conversie Tensine de iesire selectabila Frecventa de iesire selectabila Tensiune de intrare variabila intre 90V-300V Rata de eficienta pana la 96% Port HID USB, RS232, SMNP Compatibil cu generator Auto-Retart Auto Charge Nivel de zgomot redus
| USB-Port | Yes |
|---|---|
| Sustainability compliance | Yes |
| Package type | Box |
| Product colour | Black |
| Compliance certificates | CE, RoHS |
| LED indicators | Yes |
| Operating temperature (T-T) | 0 – 40 °C |
| Cooling type | Active |
| Operating relative humidity (H-H) | 0 – 90% |
| Battery recharge time | 4 h |
| USB 2.0 ports quantity | 1 |
| Products per master (outer) case | 1 pc(s) |
| Batteries included | Yes |
| Height | 190 mm |
| Response time | 4 ms |
| Package weight | 10.1 kg |
| Package width | 440 mm |
| RS-232 ports | 1 |
| Display type | LCD |
| Package depth | 217 mm |
| Number of batteries supported | 2 |
| Width | 140 mm |
| Control type | Buttons |
| Surge protection | Yes |
| Tip UPS | Online |
| Capacitate putere UPS | 800W |
| Capacitate Rack | None |
| Ecran LCD | Da |
| Port USB | Da |
| Output frequency | 50/60 Hz |
| Number of input phases | 1 |
| Number of output phases | 1 |
| USB port type | USB Type-B |
| Serial interface | Yes |
| Built-in fan | Yes |
| Input operation voltage (max) | 300 V |
| AC outlet types | Type F |
| Form factor | Tower |
| Output operation voltage (max) | 240 V |
| Output power factor | 0.8 |
| Emergency Power Off (EPO) | Yes |
| Serial interface type | RS-232 |
| Auto-restart | Yes |
| Output power capacity | 1 kVA |
| Noise level | 40 dB |
| UPS topology | Double-conversion (Online) |
| Crest factor | 3:1 |
| Waveform | Pure sine |
| Input operation voltage (min) | 80 V |
| Output operation voltage (min) | 208 V |
| Efficiency | 85% |
| Efficiency (On-line mode) | 88% |
| Efficiency (ECO mode) | 96% |
| Total Harmonic Distortion (THD) | 5% |
| AC outlets quantity | 3 AC outlet(s) |
| Typical backup time at full load | 1 min |
| Replacement battery cartridge | GP07122L |
| Typical backup time at half load | 6 min |
| Output power | 800 W |
| Surge energy rating | 220 J |
| Depth | 327 mm |
| Weight | 9.13 kg |
| Package height | 277 mm |
| Master (outer) case net weight | 9.13 kg |
| Master (outer) case width | 217 mm |
| Master (outer) case length | 440 mm |
| Master (outer) case height | 277 mm |
| Master (outer) case gross weight | 10.1 kg |
| Producator | NJOY |
| Garantie | 36 |
Numai clienții autentificați, care au cumpărat acest produs, pot să scrie o recenzie.
Iti livram produsele acasa la birou
Companiile de curerat cu care colaboram iti vor livra acest produs acasa sau la birou(pana la usa sau la poarta). Pentru livrare la domiciliu curierul iti va trimite un SMS in care apare intervalul orar cand se va efectua livrarea. Poti reprograma livrarea cu link-ul din SMS pentru FAN curier și Cargus sau din aplicatie pentru Sameday.
Retur
Pentru a returna produsul, va trebui să urmezi procedura și să completezi formularul din pagina de retur.
Produse similare
APC Back-UPS 1600VA, 230V, AVR, Schuko S
In stoc
APC Back-UPS 950VA, 230V, AVR, IEC Socke
In stoc
APC Easy UPS BVX 1600VA, 230V, AVR, Schuko Sockets
In stoc
UPS APC EASY UPS BV 500VA, AVR, Schuko Outle,4) Schuko
In stoc
UPS APC Smart-UPS C line-interactive / sinusoidala 1000VA / 600W
In stoc
UPS APC Smart-UPS SMT line-interactive / sinusoidala 3000VA / 2700W
In stoc

Recenzii
There are no reviews yet