UPS NJOY Keen 1000, 1000 VA/600W, Line-interactive, 4 Prize Schuko
499 lei Prețul inițial a fost: 499 lei.318 leiPrețul curent este: 318 lei. TVA Inclus
În stoc
- Îți livrăm produsul oriunde în România direct din stoc
-
Ridici produsul din easyBox-ul preferat
- Plătești în siguranță cu cardul de debit și de credit sau chiar în rate.
- Returnezi produsul în 14 zile de la achiziție.
UPS NJOY Keen 1000, 1000 VA/600W, Line-interactive, 4 Prize Schuko cu Protectie, Repornire Automata, Reglaj Automat al Tensiunii
| Product colour | Black |
|---|---|
| LED indicators | Yes |
| Operating temperature (T-T) | 0 – 40 °C |
| Operating relative humidity (H-H) | 0 – 90% |
| Capacitate putere UPS | 600W |
| Package weight | 8 kg |
| Response time | 4 ms |
| Package depth | 335 mm |
| Number of batteries supported | 2 |
| Height | 178 mm |
| Control type | Buttons |
| Package width | 193 mm |
| Cable length | 1.2 m |
| Battery recharge time | 6 h |
| Width | 148 mm |
| Surge protection | Yes |
| Tip UPS | Line Interactive |
| Capacitate Rack | None |
| Ecran LCD | Nu |
| Port USB | Nu |
| UPS topology | Line-Interactive |
| Output operation voltage (min) | 207 V |
| Output operation voltage (max) | 253 V |
| Output frequency | 50/60 Hz |
| Number of input phases | 1 |
| Cold start | Yes |
| Form factor | Tower |
| Automatic Voltage Regulation (AVR) | Yes |
| Auto-restart | Yes |
| Output power capacity | 1 kVA |
| Output power | 600 W |
| Noise level | 40 dB |
| Typical backup time at full load | 1 min |
| Products per master (outer) case | 3 pc(s) |
| AC outlets quantity | 4 AC outlet(s) |
| Waveform | Pseudo sine |
| Input operation voltage (min) | 162 V |
| Input operation voltage (max) | 290 V |
| Power factor | 0.6 |
| Power protection features | Over voltage, Overcharge, Overdischarge, Overload, Short circuit |
| Certification | RoHS, CE |
| Typical backup time at half load | 10 min |
| Depth | 298 mm |
| Weight | 7.6 kg |
| Package height | 246 mm |
| Master (outer) case net weight | 24 kg |
| Master (outer) case width | 359 mm |
| Master (outer) case length | 612 mm |
| Master (outer) case height | 278 mm |
| Master (outer) case gross weight | 24.8 kg |
| Producator | NJOY |
| Garantie | 36 |
Numai clienții autentificați, care au cumpărat acest produs, pot să scrie o recenzie.
Iti livram produsele acasa la birou
Companiile de curerat cu care colaboram iti vor livra acest produs acasa sau la birou(pana la usa sau la poarta). Pentru livrare la domiciliu curierul iti va trimite un SMS in care apare intervalul orar cand se va efectua livrarea. Poti reprograma livrarea cu link-ul din SMS pentru FAN curier și Cargus sau din aplicatie pentru Sameday.
Retur
Pentru a returna produsul, va trebui să urmezi procedura și să completezi formularul din pagina de retur.
Produse similare
APC Back-UPS 950VA, 230V, AVR, Schuko So
In stoc
APC Easy UPS BVX 700VA, 230V, AVR,Schuko Sockets
In stoc
UPS APC Back-UPS 850VA, 230V, 1 USB charging ,3 ani
In stoc
UPS APC EASY UPS BV 1000VA, AVR, Schuko Outlet, 230V
In stoc
UPS APC Smart-UPS SMT line-interactive / sinusoidala 2200VA / 1980W
In stoc
UPS APC Smart-UPS SMT line-interactive cu Smart Conect / sinusoidala
In stoc

Recenzii
There are no reviews yet