UPS nJoy Keen 600 USB UPLI-LI060KU-CG01B Capacity 600 VA
282 lei Prețul inițial a fost: 282 lei.200 leiPrețul curent este: 200 lei. TVA Inclus
În stoc
- Îți livrăm produsul oriunde în România direct din stoc
-
Ridici produsul din easyBox-ul preferat
- Plătești în siguranță cu cardul de debit și de credit sau chiar în rate.
- Returnezi produsul în 14 zile de la achiziție.
UPS nJoy Keen 600 USB UPLI-LI060KU-CG01B Capacity 600 VA / 360 W Type Line-Interactive Input Nominal Voltage 230 VAC Accepted Voltage Range 162 ~ 290 VAC Frequency Range 50Hz / 60Hz (Auto Sensing) Output Nominal Voltage 230 VAC Accepted Voltage Range 207~253 VAC Frequency Range (Batt. Mode) 50 Hz / 60Hz ± 1% Power Factor 0.6 @ nominal voltage (100% load) Waveform (Batt. Mode) Simulated Sinewave Transfer Time Typical 4 ms Overload Protection Circuit breaker Line mode overload >(110%±10)% fault after alarm 1min >(120%±10)% fault immediately Battery mode overload >(110%±10)% fault after alarm 1min >(120%±10)% fault immediately Indicators type LED & Alarm Load Capacity, Load & Battery level, AC mode, Battery mode, Fault indicators Protection Outlets type 2 x Schuko Battery Backup & Surge Protection Full protection Overload, Short Circuit, Over discharge and Over charge Environement Noise level Less than 40dB Humidity 0-90 % (non-condensing) Temperature 0-40ºC Battery Type & Number 1 x GP07122L (PN: BTVACFUBBTO2LCG01B) Typical Recharge Time 8 hours up to 90% capacity Running time on battery (minutes) 25% Load – 19 min 50% Load – 5 min 75% Load – 1 min 100% Load – <1 min Communication port USB (HID optional) / LAN Software http://www.powermonitor.software/ Product dimensions 276 x 87 x 165 mm Product weight 4 kg Retail pack dimensions 319 x 126 x 232 mm Retail pack Weight 4.5 kgTemperature 0-40ºC
| USB-Port | Yes |
|---|---|
| Capacitate putere UPS | 360W |
| Product colour | Black |
| LED indicators | Yes |
| Operating temperature (T-T) | 0 – 40 °C |
| Products per master (outer) case | 4 pc(s) |
| Height | 165 mm |
| Operating relative humidity (H-H) | 0 – 90% |
| Response time | 4 ms |
| Package weight | 4.23 kg |
| Number of batteries supported | 1 |
| Control type | Buttons |
| Cable length | 1.2 m |
| Package height | 232 mm |
| Battery recharge time | 6 h |
| Surge protection | Yes |
| Tip UPS | Line Interactive |
| Capacitate Rack | None |
| Ecran LCD | Nu |
| Port USB | Da |
| UPS topology | Line-Interactive |
| Output operation voltage (min) | 207 V |
| Output operation voltage (max) | 253 V |
| Output frequency | 50/60 Hz |
| Number of input phases | 1 |
| Cold start | Yes |
| Form factor | Tower |
| Automatic Voltage Regulation (AVR) | Yes |
| Auto-restart | Yes |
| Noise level | 40 dB |
| Typical backup time at full load | 1 min |
| Output power capacity | 0.6 kVA |
| Output power | 360 W |
| Modem (RJ-11) ports | 2 |
| Waveform | Pseudo sine |
| Input operation voltage (min) | 162 V |
| Input operation voltage (max) | 290 V |
| Power factor | 0.6 |
| Power protection features | Over voltage, Overcharge, Overdischarge, Overload, Short circuit |
| AC outlets quantity | 2 AC outlet(s) |
| Typical backup time at half load | 5 min |
| Certification | RoHS, CE |
| Width | 87 mm |
| Depth | 276 mm |
| Package width | 126 mm |
| Package depth | 319 mm |
| Master (outer) case width | 336 mm |
| Master (outer) case length | 531 mm |
| Master (outer) case height | 263 mm |
| Weight | 4 kg |
| Master (outer) case gross weight | 17.5 kg |
| Master (outer) case net weight | 16.9 kg |
| Producator | NJOY |
| Garantie | 36 |
Numai clienții autentificați, care au cumpărat acest produs, pot să scrie o recenzie.
Iti livram produsele acasa la birou
Companiile de curerat cu care colaboram iti vor livra acest produs acasa sau la birou(pana la usa sau la poarta). Pentru livrare la domiciliu curierul iti va trimite un SMS in care apare intervalul orar cand se va efectua livrarea. Poti reprograma livrarea cu link-ul din SMS pentru FAN curier și Cargus sau din aplicatie pentru Sameday.
Retur
Pentru a returna produsul, va trebui să urmezi procedura și să completezi formularul din pagina de retur.
Produse similare
APC Back-UPS 1200VA, 230V, AVR, Schuko S
In stoc
APC Back-UPS 750VA, 230V, AVR
In stoc
APC Easy UPS BVX 700VA, 230V, AVR,Schuko Sockets
In stoc
UPS APC BV800I-GR 800 VA Schuko Line-interactive
In stoc
UPS APC EASY UPS BV 1000VA, AVR, Schuko Outlet, 230V
In stoc
UPS APC Smart-UPS SMT line-interactive / sinusoidala 750VA / 500W
In stoc

Recenzii
There are no reviews yet