VENTILATOR TURN HEINNER HMTF-D3BK
450 lei TVA Inclus
Boiler electric Tesy BiLight SLIM GCV803820B11TSRC, 2000 W, 80 L,
929 lei TVA Inclus
VENTILATOR CU PICIOR HEINNER HMSF-9BK
714 lei TVA Inclus
În stoc
Producător: HEINNER
Garanție: 36 luni
SKU:
HMSF-9BK
Categorie: Ventilatoare
- Îți livrăm produsul oriunde în România direct din stoc
-
Ridici produsul din easyBox-ul preferat
- Plătești în siguranță cu cardul de debit și de credit sau chiar în rate.
- Returnezi produsul în 14 zile de la achiziție.
Descriere

Informații suplimentare
| Tip utilizare | Interior |
|---|---|
| Tip ventilator | Cu picior |
| Temporizator | 8h |
| Functii ventilator | Memorare |
| Trepte viteza | 9 |
| Putere ventilator | 19W |
| Greutate | 5.20 kg |
| Inaltime | 120.50 cm |
| Latime | 40.00 cm |
| Adancime | 40.00 cm |
| Producator | HEINNER |
| Garantie | 36 |
Recenzii (0)
Numai clienții autentificați, care au cumpărat acest produs, pot să scrie o recenzie.
Livrare și retur
Iti livram produsele acasa la birou
Companiile de curerat cu care colaboram iti vor livra acest produs acasa sau la birou(pana la usa sau la poarta). Pentru livrare la domiciliu curierul iti va trimite un SMS in care apare intervalul orar cand se va efectua livrarea. Poti reprograma livrarea cu link-ul din SMS pentru FAN curier și Cargus sau din aplicatie pentru Sameday.
Retur
Pentru a returna produsul, va trebui să urmezi procedura și să completezi formularul din pagina de retur.
Produse similare
Ventilator cu picior ECG FS 40 N, 50W, 40 cm, 3 viteze, foarte silentios
In stoc
Ventilator cu picior ETA Naos 2607, 50 W, 4 viteze, timer, telecomanda, negru
In stoc
Ventilator portabil 3 in 1 ECG Mr. Fan, pulverizare apa, ionizare, umidificare, 2.5 litri, 3 viteze, telecomanda
In stoc
Ventilator turn cu ionizare ECG FS 91 T, 65W, 3 viteze, silentios, telecomanda
In stoc

Recenzii
There are no reviews yet