ASPIRATOR FARA SAC HEINNER HVC-V750BL
În stoc
Producător: HEINNER
Garanție: 36 luni
SKU:
HVC-V750BL
Categorie: Aspiratoare
- Îți livrăm produsul oriunde în România direct din stoc
Ridici produsul din easyBox-ul preferat
- Plătești în siguranță cu cardul de debit și de credit sau chiar în rate.
- Returnezi produsul în 14 zile de la achiziție.
Descriere
Informații suplimentare
| Tip aspirator | Fara sac |
|---|---|
| Tip aspirare | Uscata |
| Tip suprafata | Multi-suprafete |
| Material tub | Metalic, telescopic |
| Accesorii aspirator | Duza spatii inguste |
| Putere | 750W |
| Capacitate colectare | 2.2L |
| Acumulator | Nu |
| Putere aspirare | 160W |
| Greutate | 6.40 kg |
| Inaltime | 24.20 cm |
| Latime | 28.20 cm |
| Adancime | 40.50 cm |
| Producator | HEINNER |
| Garantie | 36 |
Recenzii (0)
Numai clienții autentificați, care au cumpărat acest produs, pot să scrie o recenzie.
Livrare și retur
Iti livram produsele acasa la birou
Retur
Produse similare
Aspirator fara sac Philips PowerPro Compact FC9330/09, 900W, PowerCyclone 5,
In stoc
Aspirator multifunctional ECG VM 2120 Hobby, 1200 W, 12L, umed si uscat, suflanta