Aspirator vertical Heinner V-Go Max HSVC-MB22.2BL
În stoc
tbi bank logo
Cumpără acum, plătește mai târziu
de la 299.50 LEI / lună
Paypo Image
Producător: HEINNER
Garanție: 36 luni
SKU: HSVC-MB22.2BL Categorie:
  • Îți livrăm produsul oriunde în România direct din stoc
  • Ridici produsul din easyBox-ul preferat
  • Plătești în siguranță cu cardul de debit și de credit sau chiar în rate.
  • Returnezi produsul în 14 zile de la achiziție.
Descriere
Aspirator vertical Heinner V-Go Max HSVC-MB22.2BL, sistem filtrare ciclonic, acumulator Li 22.2V, utilizare dubla: aspirator de mana si vertical, motor BLDC, 100,000RPM, putere: 300W si 3 viteze, putere absorbtie: 90W, autonomie: 10/20 min, 2 moduri aspirare, perie electrica cu lumini LED, capacitate rezervor praf: 0.7L, durata incarcare: 4-6 ore, filtru HEPA, accesorii: acc spatii inguste, perie textile, suport montare pe perete, incarcator, negru/albastru
Tu ne ești alături, noi te răsplătim 🎁
Abonează-te și câștigă un cupon de livrare gratuită la următoarea comandă!
Ofertă limitată, nu o rata!
Citește politica noastră de confidențialitate pentru mai multe informații.
Informații suplimentare
Tip aspiratorVertical
Tip aspirareUscata
Tip suprafataMulti-suprafete
AcumulatorDa
Material tubAluminiu
Capacitate colectare0.7 L
Accesorii aspiratorSuport de perete
Putere300W
Putere aspirare90 W